Realty World Türkiye

Online ve Yerinde Eğitimlerimiz

Realty World Akademi ile Brokerlar ve Gayrimenkul Danışmanlarımızı mevzuat, hukuk, satış ve pazarlama gibi en temel bilgilerden en üst seviyeye kadar teorik ve pratik bilgilerle donatıyoruz.

Alanında uzman, sadece teoride değil pratikte de başarılı eğitmenlerimizle birbirinden farklı konularda eğitimler veriyoruz.

Yaptığımız işbirlikleri ile fark yaratıyoruz. Kariyer.net ile yaptığımız işbirliği sayesinde sadece sektörel değil herkese hitap edecek ders içeriklerini ofislerimizle buluşturuyoruz.

Biliyoruz ki, eğitimli gayrimenkul danışmanının zamanı kıymetlidir, işi sadece yer göstermek değildir. Kriz yönetimi yapmayı bilir. Mülkün fiyatını sadece metrekare birim fiyatı ile değil, lokasyon, yapısal özellikler ve pazar analizi yaparak değerlendirmeyi bilir. Kanuna ve ilgili mevzuata hakimdir.

Amacımız kendi işimizin patronu olmak olsa da günün sonunda başarılı olmayı ve daha çok kazanmayı hedefliyoruz. Eğitimlerimiz ile sadece patron olmanın değil, başarının ve birlikte kazanmanın anahtarını da veriyoruz.